- Presiding judge (HACC) : Voronko V.D.
- Secretary : Batyr B.V.
Справа № 991/593/20
Провадження1-кс/991/606/20
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 січня 2020 року м.Київ
Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Воронько В.Д., за участю секретаря судового засідання Батир Б.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні питання щодо виправлення описки в ухвалі слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 23 січня 2020 року, -
ВСТАНОВИВ:
23.01.2020 слідчим суддею Вищого антикорупційного суду було розглянуто клопотання прокурора четвертого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора Скибенка О.І про зміну запобіжного заходу підозрюваному ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в результаті чого постановлено ухвалу про його часткове задоволення та підозрюваному ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцю міста Знам`янка Кіровоградської області, громадянину України, проживаючому за адресою: АДРЕСА_1 , неодруженому, раніше не судимому, змінено запобіжний захід з домашнього арешту на запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 525 500 гривень (п`ятсот двадцять п`ять тисяч п`ятсот гривень), з покладенням на два місяці на підозрюваного обов`язків, передбачених ч.5 ст. 194 КПК України.
24.01.2020 до суду звернувся прокурор Скибенко О.І. із заявою про виправлення описки в ухвалі слідчого судді від 23.01.2020, в якій зазначив, що в клопотанні про зміну запобіжного заходу підозрюваному ОСОБА_1 ним було помилково зазначено адресу проживання підозрюваного: « АДРЕСА_1 , замість вірного: « АДРЕСА_2 », в зв`язку з чим просив виправити описку в судовому рішенні, розгляд проводити без його участі.
В судове засідання сторони не з`явилися, про розгляд були повідомлені належним чином.
Слідчий суддя, дослідивши матеріали провадження №1-кс/991/606/20, дійшов до наступних висновків.
Відповідно ст. 379 КПК України, суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно матеріалів, доданих до клопотання прокурора встановлено, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 проживає за адресою: АДРЕСА_2 .
В зв`язку з наведеним вбачається, що було допущено описку, а саме замість правильної адреси місця проживання підозрюваного ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 : « АДРЕСА_2 , було помилково зазначено: «м. АДРЕСА_1 ».
Допущена описка є технічною та будь-яким чином не впливає на суть прийнятого рішення.
З огляду на викладене, вказана описка підлягає виправленню.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 379 КПК України, слідчий суддя,-
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену в ухвалі слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 23.01.2020 (провадження №1-кс/991/606/20), а саме в адресі місця проживання підозрюваного ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та замість « АДРЕСА_1 » зазначити правильну адресу: « АДРЕСА_2 ».
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду протягом 5 (п`яти) днів з дня її оголошення. Якщо ухвалу постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.
Слідчий суддя В.Д. Воронько