18 лютого 2026 року ВАКС задовольнив клопотання прокурора та продовжив строк дії обов’язків ексерівниці Хмельницького МСЕК Тетяні Крупі, підозрюваній в незаконому збагаченні, недекларуванні та легалізації коштів.
Так, підозрюваній продовжено обов’язки:
- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання;
- здати закордонний паспорт.
В грудні 2025 року ВАКС продовжив Крупі три обов’язки, зокрема не відлучатися за межі Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Київської областей та міста Києва без дозволу слідчого, прокурора або суду.
Нагадаємо, в жовтні 2025 року НАБУ та САП завершили досудове розслідування в даній справі. Наразі триває ознайомлення з матеріалами слідства стороною захисту.
За версією слідства, Тетяна Крупа у 2020–2024 роках незаконно збагатилася на близько 160 млн грн, залучивши до схеми чоловіка та сина. Частину коштів легалізували через фіктивний продаж нерухомості та вивели за кордон.